Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Գյումրի համայնք ՀՀ Շիրակի մարզ, ք. Գյումրի, +374 312 3-2606, gyumri@gyumri.am |
14 մարտի 2025 թվականի N 666-Ա |
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԳՅՈՒՄՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՏԱՐ ՍԱՐԻԿ ՍԱՄՎԵԼԻ ՄԻՆԱՍՅԱՆԻՆ ՉՎՃԱՐՎՈՂ ԱՐՁԱԿՈՒՐԴ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով, Աշխատանքային օրենսգրքի 176-րդ հոդվածի 3-րդ մասով՝
ՈՐՈՇՈՒՄ ԵՄ.
1. Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Գյումրի համայնքի ղեկավարի պաշտոնակատար Սարիկ Սամվելի Մինասյանին տրամադրել չվճարվող արձակուրդ՝ 2025 թվականի մարտի 17-ից: 2. Չվճարվող արձակուրդի տևողությունը 12 ( տասներկու) օր՝ 2025 թվականի մարտի 17-ից 28-ը ներառյալ: 3. Սույն որոշման 2-րդ կետում նշված ժամանակահատվածում Սարիկ Սամվելի Մինասյանին կփոխարինի Գյումրու համայնքապետարանի աշխատակազմի քարտուղարի ժամանակավոր պաշտոնակատար Սերգեյ Արտաշեսի Իսրայելյանը։ 4. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում Սերգեյ Արտաշեսի Իսրայելյանին պատշաճ իրազեկելու օրվան հաջորդող օրվանից: |